AHŞAP KOMPOZİT
PERGOLA

LEVEL YAPIAHŞAP KOMPOZİT
PERGOLA HAKKINDA

Günümüzde, açık alana sahip pek çok işyeri ve konutta pergola sistemleri tercih edilmektedir. Peki, nedir bu pergola? İtalyanca da pergola, yani gölgelik anlamına gelen pergola kelimesi, Latin dilinde ise saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmektedir. Pergola sistemi ile yatay, bükümlü ve çatı şeklinde bulunan açık alanlar, tente ile kapatılma işlemi ile kullanılmaktadır. Dört mevsim bahçe ve balkonlarda kullanıla bilinen Pergola sistemleri, özellikle güneşlik olarak yazları açık alanları güneşten korumaktadır. Bunun yanında sistemin açılıp kapana bilen tavan sistemi ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda bu alanları yağmurdan korumaktadır. İstenilen zaman pergola tente sisteminin çevresini camla kapatıp, tente sistemini açılır kapanır duruma getirmekte mümkündür. Böylece kış mevsiminde, pergola tentesi altında bahçede rahatlıkla oturmak mümkündür. Yine yaz mevsiminde, gökyüzünü izlemek isteyenler için ihtiyaca göre tavandan pencereli pergola sistemi yapılması da mümkündür.


PERGOLA NEDİR?

Pergola sistemleri, bahçelerde, gölgelik yapması için kompozit ürünlerden yapılmaktadır. Bu görüntüsü ile pergola sistemleri, ortama, organik bir görüntü katmakta, böylece mekânlar daha şık görünmektedir. Pergolalar, hafif malzemeden yapılır. Kişisel mekânlarda, cafe, restaurantlarda, havuz kenarlarında pergola sistemleri sıkça kullanılmaktadır. Pergola sistemlerinde, ahşap pergola seçimi oldukça önemlidir. Pergola yapımı çok zahmetli, dikkatli bir şekilde kurulması gereken bir sistemdir. Bundan dolayıdır ki uzman ellerden pergola sistemleri, yapılması önemlidir.

Pergola sistemlerinde fiyatlar işin kalitesi, işçilik durumu ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir . Pergola sistemleri, ahşap renginin yanında farklı renklerde de yapılabilmektedir. Açık alanların vazgeçilmezi pergola sistemleri, yürüyüş yollarına da uygulanmakta bundan dolayı da, belediyeler tarafından da yürüyüş yollarında tercih edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular


Ahşap kompozit ürünlerimizin numunelerini Level Yapı merkez ofisimizde görebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak.

Ahşap kompozit deck ürünleri Azek Timbertech ürünlerinde 30 yıl, interdeck ürünlerinde 20 yıl garantilidir.

Ahşap kompozit ürünlerini kendiniz kurarken, profesyonel bir yüklenici bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Level Yapı ekipleri ürünlerimizi kurmak için eğitimlidir. Kurulumun düzgün bir şekilde gerçekleştiğinden ve üreticinin talimatlarına uyduklarından emindirler. Hızlı değiştirmelerden yepyeni özel platformlara kadar, profesyonellerimiz bir sonraki projenizle başa çıkmak için hazırdır.

Ahşap Kompozit ürünler, ahşap gibi her yıl bakım gerektiren ürünler değildir. Yıllar boyunca güzel görüntüsünü koruyabilmesi için yıkama ile yapılan düzenli bir temizlik yeterlidir.

Ahşap Kompozit Markalarımız

Level Yapı güvencesiyle dünyaca ünlü ahşap kompozit çözümerine ulaşmak çok kolay.NEDEN AHŞAP KOMPOZİT ÜRÜNLER Tercih Etmelisiniz?

Zemin kaplamadan, bahçelerde yapılmak istenen çardaklara, yer döşemelerinden farklı dekor oluşumlarına kadar ahşap görünüm kazandırılmak istenen tüm mekânlarda çok rahatça uygulanabilmektedir.

Uzun Ömürlüdür

Ahşap Kompozit Ürünler; Su, nem ve rutubetten etkilenmediği için çürümez ve uzun ömürlüdür.

%100 Çevre Dostudur

Ahşap Kompozit Ürünler çevre dostudur ve geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir

%100 Güvenlidir

Ahşap Kompozit Ürünler, Kaymayı önleyici bir yüzey sağlayarak zemin üzerinde güvenle hareket etmenizi sağlar.

%100 Dayanıklıdır

Ahşap Kompozit Ürünler; Darbelere ve sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu sebeple uzun süre güvenle kullanılabilir.Teklif isteyin!

Kompozit uygulamalarınız için bizi arayın veya info@levelyapi.com adresinden yazın.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ürün, teklif ve proje için size yardımcı olmaktan memnniyet duyacak.