AZEK TIMBERTECH
PERGOLA

AZEK PERGOLALAR
Level Yapı güvencesiyle Türkiye'ye getirilen Azek pergolarla evinizi veya iş yerinizi el yapımı pergolaların eşsiz güzelliği ve eşsiz sanatı ile değiştirin. AZEK ® Yapı Ürünleri, dayanıklı, uzun ömürlü dış mekan alanlarını tasarlamak için yıllara meyaan okuyan, üstün kaliteli ürünler üretmektedir.

AZEK'in gelişmiş polimer malzemesi, pergolanızın bölünmeyeceğini, parçalanmayacağını veya çürümeyeceğini garanti eder. Ayrıca nem ve böcek hasarına karşı dayanıklıdır ve koruma için boya gerektirmez.


Azek Vintage Serisi


PERGOLA NEDİR?

Pergola sistemleri, bahçelerde, gölgelik yapması için kompozit ürünlerden yapılmaktadır. Bu görüntüsü ile pergola sistemleri, ortama, organik bir görüntü katmakta, böylece mekânlar daha şık görünmektedir. Pergolalar, hafif malzemeden yapılır. Kişisel mekânlarda, cafe, restaurantlarda, havuz kenarlarında pergola sistemleri sıkça kullanılmaktadır. AZEK® Pergola sistemlerinde, ahşap pergola seçimi oldukça önemlidir. Pergola yapımı çok zahmetli, dikkatli bir şekilde kurulması gereken bir sistemdir. Bundan dolayı uzman ellerden pergola sistemleri, yapılması önemlidir.

Pergola sistemlerinde fiyatlar işin kalitesi, işçilik durumu ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir . Pergola sistemleri, ahşap renginin yanında farklı renklerde de yapılabilmektedir. Açık alanların vazgeçilmezi pergola sistemleri, yürüyüş yollarına da uygulanmakta bundan dolayı da, belediyeler tarafından da yürüyüş yollarında tercih edilmektedir.

AZEK TIMBERTECH ÜRÜN KATEGORİLERİ

AZEK TIMBERTECH KORKULUK ÜRÜNLERİ
Ahşap Kompozit Deck
AZEK TIMBERTECH DECK ÜRÜNLERİ
AZEK TIMBERTECH PERGOLA ÜRÜNLERİ

Teklif isteyin!

Kompozit uygulamalarınız için bizi arayın veya info@levelyapi.com adresinden yazın.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ürün, teklif ve proje için size yardımcı olmaktan memnniyet duyacak.