AZEK TIMBERTECH
DECK

AZEK
Level Yapı güvencesiyle Türkiye'ye getirilen AZEK ® Deck çözümleri zemin kaplamanızın gerçek ahşap gibi görünmesi için ustaca tasarlanmıştır. En geniş renk ve doku seçeneklerine sahiptir. 30 yıllık ve ömür boyu garanti süresi ile eviniz göz alıcı güzellikte ve doğallıkta görünmesine imkan tanıyor.
KALICI GÜZELLİK

AZEK, ilham veren bir tasarıma kendini adamıştır. Mühendisler ve tasarımcılar ekibimiz, eşsiz güzellikteki zaman ve doğa testlerine dayanan yüksek performanslı malzemeler geliştirmektedir.

DÜŞÜK BAKIM

AZEK, piyasadaki en iyi yüksek performanslı yapı malzemelerini üretmektedir. Asla lekelenmemeli veya zımparalanmamalılar, yani evinizden daha fazla zaman harcayacak ve daha az zaman harcayacaksınız.

SON DERECE DAYANIKLI

AZEK'in performans malzemeleri küf, küf, leke ve çizilmelere karşı dayanıklıdır, yani malzeme kusurları, parçalanmalar veya termit veya çürümeden kaynaklanan hasarlar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

AZEK VINTAGE KOLEKSİYONU VE BASINÇLI AHŞAP KARŞILAŞTIRMASI


AZEK Deck - zemin kaplama çözümler ile ahşap zemin döşemenizin ömür boyunca ilk günki gibi kalması amaçlanmıştır. Aşırı sıcak ve aşırı soğuk farketmeksizin tüm mevsimlerde canlı ve güzel kalarak evinize şıklık katar. Yukarıdaki animasyonda Azek deck çözümlerinin yıllara meydan okuyan görüntüsünü görebilirsiniz.

Azek Timbertech Azek Timbertech

Azek Vintage Serisi

RUSTİK VE DOKULU

ZEK ® Deck'in Vintage Koleksiyonu, estetikte yeni bir standart oluşturuyor ve size alternatif olabilecek zemin kaplama ürünlerinden daha gerçekçi bir ahşap görünümü sunuyor. Rustik dokusu, zengin renkleri ve üstün dayanıklılığı ile Vintage Koleksiyonu hayal ettiğiniz yaşam alanını hayata geçirecek.


Coastline™
AZEK VINTAGE KOLEKSİYONU
English Walnut™
AZEK VINTAGE KOLEKSİYONU
Weathered Teak™
AZEK VINTAGE KOLEKSİYONU


Mahogany
AZEK VINTAGE KOLEKSİYONU


Cypress
AZEK VINTAGE KOLEKSİYONU


Dark Hickory
AZEK VINTAGE KOLEKSİYONUAZEK TIMBERTECH ÜRÜN KATEGORİLERİ

AZEK TIMBERTECH PERGOLA ÜRÜNLERİ
AZEK TIMBERTECH KORKULUK ÜRÜNLERİ
Ahşap Kompozit Deck
AZEK TIMBERTECH DECK ÜRÜNLERİ

Teklif isteyin!

Kompozit uygulamalarınız için bizi arayın veya info@levelyapi.com adresinden yazın.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ürün, teklif ve proje için size yardımcı olmaktan memnniyet duyacak.