AHŞAP KOMPOZİT
CEPHE

DOĞAL AHŞAP DOKUYA SAHİP LEVEL YAPI CEPHE KAPLAMA PROFİLLERİ HER TÜRLÜ HAVA KOŞULLARINA DAYANAKLIDIR.


Doğal ağaç dokusuna sahip ahşap kompozit cephe kaplama profilleri, evlerin, villaların, ofislerin, otellerin ve ticari binaların dış görünümünü güzelleştirmek için ideal bir çözümdür. Değişik renk alternatifleri ile yeni veya renove edeceğiniz binanıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Ahşap kompozit cephe kaplama profilleri mükemmel yalıtım özelliğinin yanı sıra yağmura, rüzgara, güneşe ve kara karşı yüksek koruma sağlar.

TherraWood, ahşap muadil ürünlere göre kıymıklanmayan, çürümeyen veya çatlamayan mükemmel bir alternatiftir. TherraWood ürünleri zor hava koşullarına rağmen yıllarca mükemmel görünümünü korur.

HIZLI VE PRATİK UYGULAMA

Çift taraflı olarak kullanılabilen kaplama profilleri, alt konstrüksiyon için sağlam destek profilleri ve basit vidalama sistemi hızlı uygulama imkanı verir. Tek ihtiyacınız olan standard el aletleri ve gönye kesme testeredir.

THERRAWOOD® CEPHE SİSTEMLERİ SİSTEM PROFİLLERİ


CEPHE LAMBRİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 200 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 16 mm

KÖŞE KAPLAMA PROFİLİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 50 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 24 mm

THERRAWOOD® CEPHE SİSTEMLERİ PROFİL RENKLERİ VE DOKU


KREM

BADEM BEJİ

TAŞ GRİ

ZEYTİN YEŞİLİ

TROPİK KAHVERENGİ

FINDIK KAHVERENGİ

ANTRASİT


Dış Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

TherraWood ürünleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. TherraWood profilleri ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.


Çevreye Karşı Duyarlı

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekan peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. TherraWood, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Dış mekan uygulamalarında kullanılan tropik ağaç türleri verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olur. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü TherraWood profilleri %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Üretim prosesinde kullanılan su tamamen kapalı sistem olarak çalışmaktadır ve herhangi bir çevresel atık ortaya çıkmaz.THERRAWOOD® CEPHE SİSTEMLERİ MONTAJ ŞEMASITHERRAWOOD® ÜRÜN KATEGORİLERİ

THERRAWOOD ÇİT ÜRÜNLERİ
THERRAWOOD PERGOLA ÜRÜNLERİ
THERRAWOOD KORKULUK ÜRÜNLERİ
THERRAWOOD PREFABRİK ÜRÜNLERİ


THERRAWOOD HYBRID ÜRÜNLERİ