AHŞAP KOMPOZİT
KORKULUK

THERRAWOOD® KORKULUK SİSTEMLERİ İLE
PROJENİZE DEĞER KATIN!


Dış mekanlarda uygulanan korkuluk sistemlerinde TherraWood teknolojisi ve Level Yapı güvencesi ile tüm projeleriniz artık daha değerli. Dilediğiniz modelde bir çok renk ve uygulama örnekleri ile hizmetinizdeyiz. Uzman ve deneyimli mimar kadromuz ile projenize özel çizimler ile değerlerinizi koruma altına alıyor, uygulayacağımız korkuluk ile peyzaj çalışmanızı tamamlıyoruz.

Kaliteli, tüm hava şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler ile modern çit teknolojisi Level Yapı'da.

YÜKSEK BAKIM MALİYETİNDEN TASARRUF EDİN

Artık yüksek maliyetli ultraviyole korumalarına, cilalara, kimyasal koruyuculara para ödemenize gerek yok. Ayrıca işçilik maliyetlerinden de kurtulacaksınız.

KOLAY TEMİZLİK

TherraWood ürünlerini temizlemek için tavsiyemiz sadece yüksek basınçlı sudur. Toz ve kirler kompozit ürünlerimize derinlemesine nüfuz edemez.

THERRAWOOD® KORKULUK SİSTEMLERİ SİSTEM PROFİLLERİ


HYBRİD DİKME
STANDART ÖLÇÜLER
EN 64 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 64 mm

KARE DİKME
STANDART ÖLÇÜLER
EN - mm
BOY - mm
KALINLIK - mm

KÜPEŞTE
STANDART ÖLÇÜLER
EN 57 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 25 mm

KÖŞE KAPAMA PROFİLİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN -
BOY -
KALINLIK -

ALT KÜPEŞTE
STANDART ÖLÇÜLER
EN -
BOY -
KALINLIK -

THERRAWOOD® KORKULUK SİSTEMLERİ PROFİL RENKLERİ VE DOKU


KREM

BADEM BEJİ

TAŞ GRİ

ZEYTİN YEŞİLİ

TROPİK KAHVERENGİ

FINDIK KAHVERENGİ

ANTRASİT


Dış Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

TherraWood ürünleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. TherraWood profilleri ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.


Çevreye Karşı Duyarlı

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekan peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. TherraWood, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Dış mekan uygulamalarında kullanılan tropik ağaç türleri verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olur. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü TherraWood profilleri %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Üretim prosesinde kullanılan su tamamen kapalı sistem olarak çalışmaktadır ve herhangi bir çevresel atık ortaya çıkmaz.THERRAWOOD® ÜRÜN KATEGORİLERİ

THERRAWOOD PREFABRİK ÜRÜNLERİ
THERRAWOOD HYBRID ÜRÜNLERİ