AHŞAP KOMPOZİT
PERGOLA

HIZLI VE PRATİK UYGULANABİLEN THERRAWOOD® PERGOLA,
YÜKSEK BAKIM MALİYETLERİNİ ORTADAN KALDIRIR.


TherraWood ürünleri en son teknolojiler kullanılarak üretilen çevre dostu, peyzaj ve yapı malzemeleridir. Benzersiz üretim prosesimiz sayesinde yüksek kalitedeki polimerler ve kurutulmuş ağaç talaşları, kuvvetli ve rutubete karşı dayanıklı pergola profillerine dönüşür.

YÜKSEK BAKIM MALİYETİNDEN TASARRUF EDİN

Artık yüksek maliyetli ultraviyole korumalarına, cilalara, kimyasal koruyuculara para ödemenize gerek yok. Ayrıca işçilik maliyetlerinden de kurtulacaksınız.

THERRAWOOD® İLE KOLAY TEMİZLİK

TherraWood ürünlerini temizlemek için tavsiyemiz sadece yüksek basınçlı sudur. Toz ve kirler kompozit ürünlerimize derinlemesine nüfuz edemez. Orijinal yüzey kalitesini elde etmek için tek yapmanız gereken çelik telli bir fırça ile profil yüzeyini fırçalamaktır.

THERRAWOOD® PERGOLA SİSTEMLERİ SİSTEM PROFİLLERİ


DİREK 150
STANDART ÖLÇÜLER
EN 150 mm
BOY 2500 mm
KALINLIK 150 mm

DİREK 110
STANDART ÖLÇÜLER
EN 110 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 110 mm

KİRİŞ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 60 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 220 mm

MERTEK 150
STANDART ÖLÇÜLER
EN 60 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 150 mm

MERTEK 100
STANDART ÖLÇÜLER
EN 65 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 100 mm

PERGOLA LAMBRİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 200 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 16 mmÇATI LAMBRİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 200 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 32 mmÖRGÜ PROFİLİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN -
BOY -
KALINLIK -

THERRAWOOD® PERGOLA SİSTEMLERİ PROFİL RENKLERİ VE DOKU


KREM

BADEM BEJİ

TAŞ GRİ

ZEYTİN YEŞİLİ

TROPİK KAHVERENGİ

FINDIK KAHVERENGİ

ANTRASİT


Dış Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

TherraWood ürünleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. TherraWood profilleri ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.


Çevreye Karşı Duyarlı

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekan peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. TherraWood, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Dış mekan uygulamalarında kullanılan tropik ağaç türleri verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olur. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü TherraWood profilleri %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Üretim prosesinde kullanılan su tamamen kapalı sistem olarak çalışmaktadır ve herhangi bir çevresel atık ortaya çıkmaz.THERRAWOOD® PERGOLA SİSTEMLERİ MONTAJ ŞEMASITHERRAWOOD® ÜRÜN KATEGORİLERİ

THERRAWOOD KORKULUK ÜRÜNLERİ
THERRAWOOD PREFABRİK ÜRÜNLERİ
THERRAWOOD HYBRID ÜRÜNLERİ