AHŞAP KOMPOZİT
PREFABRİK

THERRAWOOD® PREFABRİK SİSTEMLERİ İLE
TERMAL YALITIM EN ÜST SEVİYEDE!


Therrawood duvar profilleri içerisine enjekte edilen poliüretan malzeme ile birlikte termal yalıtımı en üst seviyeye taşır. Yapısında bulunan yüksek kalitedeki hammaddeler sayesinde, termal boyuna uzama değerleri minimum seviyeye düşürülür. UV ışınlarına ve suya karşı yüksek performans gösterir. TherraWood, kolay kurulumu, hafifliği ve düşük maliyeti ile prefabrike yapılar için ideal bir duvar malzemesidir.

YÜKSEK BAKIM MALİYETİNDEN TASARRUF EDİN

Artık yüksek maliyetli ultraviyole korumalarına, cilalara, kimyasal koruyuculara para ödemenize gerek yok. Ayrıca işçilik maliyetlerinden de kurtulacaksınız.

THERRAWOOD® İLE KOLAY TEMİZLİK

TherraWood ürünlerini temizlemek için tavsiyemiz sadece yüksek basınçlı sudur. Toz ve kirler kompozit ürünlerimize derinlemesine nüfuz edemez.

THERRAWOOD® PREFABRİK SİSTEM PROFİLLERİ


DUVAR BLOK
STANDART ÖLÇÜLER
EN 250 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 60 mm
DUVAR BLOK POLİÜRETANLI
STANDART ÖLÇÜLER
EN 250 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 60 mm

ÇATI LAMBRİ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 200 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 32 mm
ÇATI LAMBRİ POLİÜRETANLI
STANDART ÖLÇÜLER
EN 200 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 32 mm

DİREK 150
STANDART ÖLÇÜLER
EN 150 mm
BOY 2500 mm
KALINLIK 150 mm

KİRİŞ
STANDART ÖLÇÜLER
EN 220 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 60 mmMERTEK 100
STANDART ÖLÇÜLER
EN 100 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 65 mmMERTEK 150
STANDART ÖLÇÜLER
EN 150 mm
BOY 6000 mm
KALINLIK 60 mm

THERRAWOOD® PREFABRİK PROFİL RENKLERİ VE DOKU


KREM

FINDIK KAHVERENGİ


Dış Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

TherraWood ürünleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. TherraWood profilleri ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.


Çevreye Karşı Duyarlı

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekan peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. TherraWood, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Dış mekan uygulamalarında kullanılan tropik ağaç türleri verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olur. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü TherraWood profilleri %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Üretim prosesinde kullanılan su tamamen kapalı sistem olarak çalışmaktadır ve herhangi bir çevresel atık ortaya çıkmaz.THERRAWOOD® PERGOLA SİSTEMLERİ MONTAJ ŞEMASITHERRAWOOD® ÜRÜN KATEGORİLERİ

THERRAWOOD HYBRID ÜRÜNLERİ